- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
5MF, 5MFP Series Datasheet.pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.558 | $0.56 |
| 200+ | $0.223 | $44.60 |
| 500+ | $0.216 | $108.00 |
| 1000+ | $0.213 | $213.00 |
Technické specifikace 5MF 1-R
Technické specifikace Bel Fuse Inc. - 5MF 1-R, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Bel Fuse Inc. - 5MF 1-R
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Bel Fuse, Inc. |
| Napìtí - AC | 250 V |
| Velikost / Rozměry | 0.201" Dia x 0.787" L (5.10mm x 20.00mm) |
| Série | 5MF |
| Doba odezvy | Fast Blow |
| Paket / krabice | 5mm x 20mm |
| Balík | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Typ montáže | Requires Holder |
| Roztavení | 0.88 |
| Typ pojistky | Cartridge, Glass |
| DC Cold Resistance | 0.118 Ohms |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | 1 A |
| Barva | - |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | 200A |
| Schválení agentura | CE, CSA, cULus, PSE |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0020 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Bel Fuse Inc. 5MF 1-R.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | 5MF 1.5-R | 5MF 100-R | 5MF 1.25-R | 5MF 125-R |
| Výrobce | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| Vypínací schopnost @ jmenovité napětí | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Schválení agentura | - | - | - | - |
| Doba odezvy | - | - | - | - |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Velikost / Rozměry | - | - | - | - |
| Typ pojistky | - | - | - | - |
| DC Cold Resistance | - | - | - | - |
| Napìtí - AC | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Barva | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuální hodnocení (AMPS) | - | - | - | - |
| Série | - | - | - | - |
| Roztavení | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy 5MF 1-R PDF a dokumentaci Bel Fuse Inc. pro 5MF 1-R - Bel Fuse Inc..
Vaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.